Nebankovní hypotéka

Pokud bude chtít si zažádat o úvěr, můžete si vybrat ze dvou nabídek. První varianta je to, že si zajdete podat žádost na peníze do banky. Jenomže zde pokaždé individuálně posuzují žadatele. Abyste získali hypotéku, musíte mít vysokou bonitu a čistý trestní rejstřík. Klient, který žádá o hypotéku, nesmí mít záznam v registru dlužníků a to jak v bankovním, tak i nebankovním. Pokud s žádostí půjdeme do banky, musíme vzít v potaz to, že schvalovací proces bude zdlouhavější.

rodinný dům

Druhou variantou je to, že můžete podat žádost o hypotéku u nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti mají mírnější přístup, co se týče schvalování žádosti. Nebankovní hypotéku můžete získat i se záznamem v registru dlužníků. Také nevadí ani nižší bonita klienta. Jedinou podmínkou je to, aby žadatel byl schopný splácet měsíční splátku bez jakéhokoliv problému.

Pozor na společnosti

Pokud se obrátíte s žádostí na kvalitního poskytovatele, můžete pomocí nebankovní hypotéky získat spoustu výhod. Například můžete získat úvěr s dobrou úrokovou sazbou, jako mají banky. Také nemusíte platit nic předem. Můžete získat finanční prostředky až do 70% z odhadované ceny nemovitosti. Protože se jedná o dlouhodobý úvěr, můžete si dobu splatnosti nastavit až na 30 let.

šťastná rodina

Nebankovní společnosti tolerují záznamy v registru dlužníku a i exekuce. Jsou totiž vhodné pro lidi, kteří neuspěli v bance. Výhodou je, že úvěr můžete splatit dřív, bez jakéhokoliv poplatku a sankce.

Další výhodou je to, že úvěr je neúčelový, takže získané finanční prostředky můžete využít na cokoliv a to bez doložení prokazatelných výdajů, či nemusíte udávat důvod, na co získané peníze použijete. Získané peníze můžete použít na rekonstrukci, koupi nového automobilu, koupi vybavení či na luxusní dovolenou, je to jen na vás, na co získané peníze použijete, můžete si totiž i zaplatit dluhy či exekuce.