Založení stránek nic složitého

Zvažujete založení e-shopu anebo třeba nějakých informačních stránek. Zdá se Vám založení webovek těžké? Přesvědčíme Vás o opaku.

Přišli jste se skvělým podnikatelským záměrem, ale potřebujete k tomu webové stránky anebo rovnou e-shop, ale nevíte jak na to? Hned na začátku Vás ráda uklidním, že to nic složitého a máte více možnosti, jak se k cíli dostat. Stránky si můžete samozřejmě nechat vytvořit od profesionální firmy, která se tímto živí. Zde je, ale potřeba opravdu hledat reference a třeba i počítat s tím, že to bude běh na dlouhou trať, než se dostanete k finální verzi. Taky je potřeba počítat s větší finanční zátěží. Ale výhodou je to, že vy se o nic nemusíte starat. Cena stránek se pohybuje od 10 000 – 100 000 a více. Hodně záleží na tom, co chcete, aby Vaše stránky uměli a kolik parádiček si vymyslíte. 

webové stránky

Webové stránky vlastní rukou

Druhou možností je vytvoření webových stránek svépomocí. Nemusíte se bát není to nic těžkého. Na trhu funguje mnoho firem, které nabízejí založení webových stránek nebo e-shopu a jako součást služby nabízí i helpdesk, který Vám velmi rád poradí, pokud budete v úzkých. Při založení stránek máte u některých firem možnost 14denní zkušební doby, kdy máte čas si stránky vytvořit a během této doby nic neplatíte. 

eshop

Na co nezapomenout u e-shopu

Pokud si založíte e-shop nezapomeňte mít vyřízenou živnost, dále Vaše stránky musí obsahovat dodací podmínky, a hlavně obchodní podmínky. Na rozdíl od webových stránek, který si můžete vytvořit i když nejsem podnikatel. Například ke sdílení svých zážitků, fotek nebo nějakého povídání. Pokud ovšem začnete nabízet nějakou službu i na těchto stránkách platí i pro tyto stránky nutnost založení živnosti a obchodních podmínek. 

Kde hledat inspiraci

Inspiraci můžete hledat na jiných webových stránkách nebo e-shopech. Jen se nedoporučuje kopírovat.

Posted in: Web