Proč je výhodnější použít tejpy na prsa, než podprsenku


Pásky neboli tejpy na prsa jsou fixační pomůcky, s nimiž docílíte požadovaného tvaru ženského poprsí. Nalepí se na pokožku v různých úhlech a délkách a svým způsobem nahradí podprsenku. Pásky na pokožce drží dlouhé hodiny díky speciálnímu lepidlu a jejich nalepování i strhávání je velmi snadné. Nevyžaduje žádné další podpůrné pomůcky.

Prsní pásky se hodí pod jakýkoli typ oděvu, mohou být využité pod tričkem, halenkou, svetříkem, mikinou či večerní toaletou a neodlepí je ani zvýšená potivost při sportu, například na plese při tanci nebo v přírodě při turistice a cyklistice. Jaké jsou další výhody tohoto řešení?

dívka v restauraci

Podprsenka je nezdravá – pro každou ženu je přirozenější chodit bez podprsenky. Svalstvo hrudního koše se v takové chvíli postará o udržení pěkného tvaru poprsí, ovšem pokud navléknete podprsenku a nosíte ji příliš často, svalstvo ochabne a poprsí bude povislé a nepěkné. Tejpy na prsa sice také mohou bránit svalovině udržovat ňadra v požadovaném tvaru, ale přece jen se používají pouze příležitostně, pro oblečení, kde pomáhají zaujmout v daném objemu požadovaný tvar. Pohyb bez podprsenky je zdravější také kvůli absenci různých ekzémů, alergií na syntetickou tkaninu, otlaků a opruzenin.

dívka v halence

Bez podprsenky to lépe vypadá – v mnoha druzích oblečení je podprsenka vidět a to může kazit estetický dojem. A kdo namítá, že je to ochrana proti sledování ženských ňader, pak to nemusí být tak docela pravda, protože i s podprsenkou lze snadno odhalit tvar a velikost poprsí. Zásadní jsou vždy viditelné bradavky, ovšem pokud spolu s prsní páskou nalepíte na bradavky ochranné kryty, bradavky se pod nimi ukryjí a žádný sexuální podnět se nekoná. Všimněte si, že dokud žena neodhalí bradavky, může mít na sobě i velmi tenké a úzké spodní prádlo nebo dokonce dvoudílné plavky, a i přesto to neznamená žádný erotický stimul.