Za úvěr můžete určit i majetkem třetí osoby

Chcete si letos dopřát opravdu pěknou dovolenou? Anebo je pro vás prioritou dokončit rekonstrukci bytu? Potřebujete peníze na jeho vybavení? Ať už vás napadne cokoli, můžete získat přesně takovou sumu peněz, o kterou vám jde, když požádáte o nebankovní hypotéku. Zatímco v bance žadatele o úvěr snadno odmítnou i kvůli sebemenší hlouposti, z nebankovní společnosti odejdou s prázdnou pouze ti, u kterých je jasně patrné, že by své závazky nebyli schopni splácet.podané ruce, v pozadí euro bankovky
Tou hlavní a podstatnou výhodou je, že můžete získat opravdu vstřícný a flexibilní úvěr, aniž byste si kvůli němu museli lámat vaz. Stačí, když budete za úvěr ručit nemovitostí, a je to. Všechno ostatní už potom půjde jako po másle.
Máte strach o své bydlení? Nemusíte – záruka v podobě nemovitosti vás v jeho užívání nijak omezovat nebude. Navíc není nutné, abyste ručili domem anebo bytem, klidně můžete zvolit i jiné druhy nemovitého majetku, jako je například pozemek, garáž anebo třeba zahradní chata.
Vždy záleží na tom, jakou má vámi zvolená záruka hodnotu. Čím vyšší je její hodnota, tím vyšší úvěr můžete získat. Suma peněz se může vyšplhat až do výše sedmdesáti procent hodnoty vámi zvoleného majetku. A každá nemovitost má svou tržní hodnotu.žába táhne pytel peněz
Můžete si tak sjednat nejen hypotéku na klasický byt, ale třeba i hypotéku na družstevní byt, hypotéku na pozemek, anebo hypotéku na firemní výrobní areál. To už záleží jen na vás, co zvolíte.
A aby toho nebylo málo, je zde i možnost ručit majetkem, který není váš. Samozřejmě s tím vlastník takové nemovitosti musí souhlasit. Jak už bylo řečeno, nezáleží na tom, o jakou konkrétní nemovitost se jedná. A stejně tak nezáleží ani na tom, kdo ji vlastní. Spoluručitelem se může stát jak váš rodinný příbuzný, tak i váš známý, anebo třeba soused. Může to být kdokoli, kdo bude s podmínkami úvěru souhlasit.