Voňavé tělo, domácnost i oblečení

Už máte dost konvenční kosmetiky a raději byste se vydali přirozenější cestou a cestou hlavně více ekologickou? Dokážete si představit, že byste si i kosmetiku vyráběli sami? Ale jde to! Stačí mít jenom správné ingredience a návod, jak docílit třeba nejlepších krémů na obličej a tělo. Můžete si udělat třeba i oleje s květy různých květin, které mají účinky na vrásky nebo na akné a tak dále. Tyto oleje můžete potom smíchat s máchadlem do prádla. A rovněž máte ekologičtější variantu.

svíčka s levandulí

Jakou bylinku vybrat

Pokud vás například trápí akné a potřebujete zklidnění a relax, napadá vás rostlinka, která to dokáže? Je fialová a v českém prostředí stále oblíbenější. Milujete také její vůni? Nemusíte jí využívat jenom v kosmetice, můžete si s ní nechat provonět i váš prostor, nejenom byt, ale třeba i vaši kancelář, zejména pak v případě, když v ní přijímáte veřejnost. Určitě nechcete, aby to tam nějak zapáchalo, což tak určitě není, ale žádoucí je, aby zde byla vytvořena příjemná pracovní ale zároveň uvolněná atmosféra. Levandule svíčka to dokáže. A rozhodně tato fialová svíčka udělá radost i vašim kolegům a kolegyním, které můžete obdarovat tímto předmětem až budou mít třeba nějaké narozeniny nebo svátek.

svíčka s růží

Nejdříve si tedy ověřte, zda jim to bude vonět také. Navíc tento druh vypadá jako právě sesbíraný svazek této byliny. Nerozeznali byste ho od pravého svazku, jak vypadá skutečně autenticky. Náhle se prostor, ve kterým trávíte tolik času promění a stane se vám příjemnějším a nevěřili byste, jak to dokáže pomoci aktivně s vašim psychickým rozpoložením, které je třeba na bodu mrazu a obzvláště po příchodu do zaměstnání, když vidíte, kolik daný den toho máte na práci a opět je toho, jak se říká, „jak na kostele“. Dopřejte si tuto nádhernou vůni a budete se cítit lépe na splnění všech úkolů.