Usnadněte si péči o vodu v bazénu – s multifunkčními tabletami to půjde samo

Mít svůj bazén na zahradě je v létě výhra a koupání si užívá celá rodina. Ovšem o bazén a vodu v něm je potřeba se celé léto pečlivě starat. Usnadněte si to.

Usnadněte si péči o vodu v bazénu – s multifunkčními tabletami to půjde samo

S bazénem je po celou koupací sezónu spousta práce. Aby voda zůstala stále křišťálově čistá, nezabydlovaly se v ní řasy, bakterie a jiní nezvaní hosté, je potřeba se o ni pořádně starat. Nestačí jen do vody nasypat chemii a pustit občas filtraci. Hlídat se musí hned několik věcí najednou a to není snadné. Výrobci bazénové chemie se však snaží vymyslet takové prostředky, které nám pomohou usnadnit si práci s péčí o bazén.

pexels-photo-1006321

Tablety na všechno

Multifunkční tablety do bazénu 5v1 jsou výborným prostředkem, který vám pomůže s čištěním a dezinfekcí bazénové vody. Obsahují nejen aktivní chlór, ale i další důležité složky. To vám umožní mít stále krásnou a čistou vodu ve vašem bazénu s minimem práce. Nemusíte již hlídat, co všechno jste do bazénu dali a nedali. Tablety obsahují všechno nezbytné. Vyrábějí se v několika velikostech, pro bazény každé velikosti – od těch menších až po ty velké.

Kdo bazén má, ví, že to není jen tak. Filtrace se musí pouštět téměř denně, stačí jedno vynechané čištění a voda může začít chytat řasy. Když se tak stane a voda pomalu zezelená, obvykle už se nedá nic dělat a musí se celá vyměnit, což je poměrně nepříjemný problém. Tablety se do vody přidávají postupně, vždy je voda chráněná a tím i čistá. Dezinfekce vody je pak také velmi důležitá.

pexels-photo-3771817

Moderní a šetrná úprava

S multifunkčními tabletami získáte zároveň velmi šetrnou péči, složky v tabletách díky svému pH jsou šetrné k pokožce a nehrozí vám tak nepříjemné vyrážky, které některá chemie může způsobovat, zvláště pak pokud máte citlivou pleť nebo jste alergici. Tato velmi účinná, šetrná a zároveň moderní úprava vody v bazénu vám hodně usnadní práci a ochrání vodu ve vašem bazénu po celou koupací sezónu.

Určitě se také chcete koupat jen v krásné a průzračné vodě, která se zároveň bezpečná. Užijte si léto bez starostí u bazénu.