Plátěné tašky s potiskem

V dnešní době firmy často přemýšlí jak svou firmu zviditelnit v obrovské konkurenci těch dalších. Spousta z nich proto investuje spoustu peněz do reklamních předmětů, které ale za nějakou dobu pokryje vrstva prachu, protože kdo by dnes využíval ke své propagaci figurku plastového firemního maskota? Velice praktickým a vhodným předmětem mohou být například plátěné tašky s potiskem promodarky.cz s Vámi vybraným potiskem například ze stránky promodarky.cz . Tašky jsou vyrobeny nejen z kvalitního materiálu, který je zároveň k planetě o mnoho šetrnější než plast, ale také mnohem déle vydrží a rozhodně nejsou na jedno použití. Navíc se jimi zavděčíte i všem ekologicky smýšlejícím kolegům a partnerům.

různé motivy tašek

Na tyto tašky lze zvolit potisk naprosto dle vaší fantazie, takže můžete zůstat nejen u klasického loga a názvu firmy ale i je například ozvláštnit zajímavou barevnou kombinací či vtipným sloganem. Výhodou je i velká barevná škála, na kterou lze logo nanést, takže si můžete být jisti tím, že vynikne přesně tak, jak si představujete. Tašky jsou vyrobeny ze 100 % bavlny, tudíž si můžete být naprosto jistě snadnou péčí o ně a kvalitou tohoto klasického oblíbeného materiálu. Vzhledem k jejich rozměrům si ji můžete přibalit jen tak do kabelky či batohu a jistě ji využijete nejen na nákupech, když dojde místo všude jinde. Jsou zároveň skvělou náhradou dosud často některými firmami užívaných tašek igelitových, protože rozhodně nejsou jen na jedno použití a vydrží rozhodně víc. Můžete si tedy být jistě, že už vás nezaskočí protržená igelitka a vysypaný nákup. V době, kdy se tolik mluví o globálních ekologických problémech tím vaše firma dá také jasný signál, že jí chování a dopad na planetu není cizí a zajímá se o něj i v dlouhodobějším měřítku.

vlastní potisk

Plátěné tašky jsou skvělým dárkem nejen ve firmách a různých podnicích, ale i mezi přáteli a rodinou, protože jsou praktické, nestojí mnoho finančních prostředků ani práce a hodně toho vydrží. Vzhledem k jejich opakovanému použití budou dělat radost nejen chvíli, ale naopak rozhodně delší dobu. Koupí tohoto reklamního dárku rozhodněte nešlápnete vy ani vaše firma vedle.