Můžete bydlet ve vlastním bytě na vlastním pozemku, a ještě hodně ušetřit

Mobilní dřevostavby jsou snadnou příležitostí pro každého, kdo by si rád pořídil levné, a přitom kvalitní bydlení, které bude splňovat jeho sny o pohodlném celoročním bydlení anebo o příjemné relaxaci. Když se zeptáte lidí okolo vás na jejich sny, tak narazíte nejméně na jednoho, který vám řekne, že by si ze všeho nejvíce přál, kdyby měl vlastní byt či dům, ale e nemůže si to dovolit.

rám okna

A pravděpodobně takových lidí najdete ještě mnohem více. Podobně si mnoho lidí přeje, aby měli kam jezdit na rekreaci, třeba pravidelně každý víkend, ať už na hory anebo jen někam poblíž na vesnici, kde by si odpočinuli od městského shonu a ruchu. Ale i tito lidé, kteří hledají mnohem jednodušší zázemí si jej většinou nemohou dovolit pořídit.

Na vině jsou totiž astronomicky vysoké ceny nemovitostí. Alespoň pokud jde o ty zděné s pevnými základy. Ovšem pokud se spokojíme s mobilní stavbou, zjistíme, že situace je úplně jiná. Problém je akorát v tom, že ještě stálo málo lidí ví o tom, jaké možnosti jim mobilní dřevostavby nabízejí. Ač se na západ a na sever od nás jedná o velice oblíbený druh bydlení, tak k nám tyto typy staveb zatím pronikají jen pozvolna, i když je pravda, že situace se začíná měnit a každým rokem u nás mobilheimy přibývají jako houby po dešti. A je dost pravděpodobné, že tento trend bude dále pokračovat.

bílý bungalov

K jejich oblíbenosti totiž významně přispívá to, že jsou nejen levné a mobilní, takže s nimi kdykoli můžete změnit své působiště, ale také to, že jsou prakticky k nerozeznání od klasického bytu. Můžete si je nechat vybavit úplně stejně, jak jste zvyklí ze svého dosavadního bydlení. Jistě, jejich rozměry mají jisté omezení, ale jinak v nich najdete vše, co ke spokojenému bydlení potřebujete včetně všech spotřebičů i sprchového koutu. A to, že máte kolem svého bytu ještě několik metrů čtverečních zeleně, byť by se jednalo o klasický trávník, většina lidí jen uvítá.