Hypotéka bez doložení příjmu

Co si pod tímto pojmem představit?
V dnešní době se spoléhá na tyto typy úvěru snad každý druhý z nás ne-li skoro každý z nás. Vlastní bydlení si bez většího obnosu peněz nenařídíte a jak získat peníze navíc? To je složitá otázka. Ano, člověk by si mohl šetřit, jenomže tak se snad nikdy neosamostatní, protože by trvalo roky, než byste naspořili velkou část financí. Přitom se většinou finance využívají na bydlení. Zařizujeme si s nimi byty, kupujeme nebo vybavujeme, rekonstruujeme domy, stavíme a tak podobně.

měna

Věděli jste, že u americké hypotéky můžete peníze použít jakkoliv a to nejenom na bydlení? Peníze opravdu můžete použít na cokoliv, co si chcete pořídit nebo zaplatit dluhy. Jedná se o takzvanou bezúčelnou půjčku, čili nikomu nic nedokazujete, nikdo se neptá, na co peníze potřebujete a můžete je utratit podle libosti. Zajímavý finanční produkt, který si často sjednávají mladí i starší lidé.
V bankovním prostředí není hypotéka bez doložení příjmu vůbec možná. Jak je to tedy s příjmy a výdaji? V bance musíte vždy dokládat své příjmy a výdaje. V dnešní době je to poměrně složité a celé vypracování trvá spoustu dnů. Není jednoduché, aby vám mohli zpracovat veškeré podklady a vybrat nějaký návrh. Ovšem v případě soukromých společností to tak složité není.

poradkyně

  • Někteří z nás své příjmy ani prokázat nemohou nebo nechtějí a nastává problém. Musíte žádat účetní nebo personální o výpisy a potřebné dokumenty. Vaše soukromí je tak úplně zatraceno a musíte s tím chodit do banky, kde možná nakonec zjistíte, že to ani stačit na vysoký úvěr nebude.

Řešením jsou soukromé společnosti

Snadné, efektivní a rychlé. Těmito slovy by se dal popsat úvěr od soukromých společností. Celý proces schvalování je velice rychlý, na úvěr nebudete čekat dlouhé měsíce. Vše se dá vyřídit přes online formulář. Díky tomu do 24 hodin hned víte, jestli vaše žádost uspěla nebo ne.

  • Samozřejmostí je ručení nemovitostí. Velkou výhodou je fakt, že můžete dokonce ručit nemovitostí třetí osoby. Většina soukromých společností tuto možnost umožňuje. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku v rámci rozmezí až po 30 let.