Zdokonalte svůj interiér i Vy

Vždycky jste brali elektroinstalační prvky jen jako prostředek k tomu, abyste si mohli rozsvítit či zhasnout světlo, zapnout rádio či počítač nebo rychlovarnou konvici či třeba fén? Tak to patříte k převážné většině lidí. Ano, tyto malé, ale přitom velmi nezbytné a nepostradatelné součásti našich interiérů vždy byli velmi přehlíženy, ale tomu je dnes už konec. Dnes už i tyto pomocníky v domácnosti, kanceláři či dílně bereme jako bytové doplňky, které dokonale doladí celkový vzhled každého interiéru.
Jenže to si nesmíte pořídit jen tak ledajaké zásuvky a vypínače. My Vám poradíme, co je v dnešní době moderní a co dodá Vašemu interiéru ten dokonalý vzhled. Ano přesně tak, jsou to dekorační rámečky. Jistě dobře víte, že každá zásuvka či vypínač se skládají ze strojku a krycího rámu. Ale dnes si můžete tyto elektroinstalační prvky doladit také tak zvanými dekorativními rámečky v mnoha různých odstínech barev.
bílá zásuvka.png
Už nemusíte mít doma pouze nudné bílé vypínače. Můžete mít v každé místnosti jinak barevné. Záleží jen na Vašem oblíbeném stylu a Vašem vkusu. Pokud máte celý obývací pokoj sladěný do modra, můžete mít sladěny do modra i vypínače díky modrému dekorativnímu rámečku. Pokud je Vaše ložnice žlutá, můžete mít žluté i vypínače v ložnici a tak bychom mohli pokračovat stále dál. Kromě toho, že si můžete vybrat různé odstíny barev, si můžete být jisti, že si do svého interiéru pořizujete opravdu vysokou kvalitu a spolehlivost za velmi příznivou cenu.
žabička nad spínačem.jpg
Právě díky velkému výběru barevných kombinací se dnes mohou stát i vypínače a zásuvky dokonalým moderním bytovým doplňkem každého interiéru. Stačí si jen vybrat správný strojek a krycí rám a k němu správně zbarvený dekorativní rámeček. Zvládnete to naprosto každý. Tak hurá na nákup nových vypínačů a zásuvek.

Posted in: Nezařazené