Venkovní dárky pro děti

Léto je sice za námi, ale Vánoce před námi a další léto svým způsobem za rohem, tak proč děti neobdarovat dopředu něčím, co jim udělá za nejen slunných teplých dní venku radost.
Máte doma malého skokana, který pořád hopsá po sedací soupravě a posteli? Pořiďte mu trampolínu. Není to sice zcela bezpečná věc, musí se při jejím používání dodržovat jistá pravidla a nepouštět na ni víc dětí najednou, zvláště ne různé váhové kategorie. Ale pro děti to je ideální vyžití a budou se tam učit různé akrobatické kousky. Pokud koupíte dostatečnou nosnost, tak si můžete užívat i Vy. A uvidíte, jak si zpevníte tělo a kila půjdou dolů. Více o různých typech trampolín se dozvíte na .
hrad z písku
Plánujete-li dětí více, pořiďte hned tomu prvnímu venkovní hřiště. Zručnější tatínkové ho mohou postavit svépomocí, jako ten náš. Zakoupíte dřevo na pile a pak už jen jednotlivé komponenty, které můžete také měnit s věkem dítěte. Stačí skluzavka, dva typy houpaček a nějaké to lano nebo žebřík na šplhání a uvidíte, že má potomek o zábavu postaráno a Vy se můžete v poklidu rýpat v záhoncích.
dřevěná houpačka
Další skvělou věcí je pískoviště. Chce to nějakou minimálně střední velikost. Ta malinká se hodí tak na balkon. Musíte počítat s tím, že si bude chtít plácat bábovičky s Vámi nebo že tam s ním budou děti Vašich přátel a příbuzných.
Zahradní domek pro děti také není k zahození. Užijí si ho kluci i holky a úplně nejlepší je, když ho můžete postavit někde na stromě, kam se musí vyšplhat nebo vylézt po žebříku a dolů sjet třeba po skluzavce. Pro děti to bude útočiště, kde se před Vámi budou schovávat a užijí ho ještě ve školním věku.
No a samozřejmě pro ty teplé letní dny to chce nějaký ten bazének, ve kterém se děti osvěží a vyhrají si. K tomu patřičné vybavení – nafukovací míč, stříkací pistole a je to.