Neschovávejte se v internetovém moři!

Jednoduše na začátek můžeme říct, že je potřeba se zamyslet nad tím, jestli stránky, které jste vytvořili jsou opravdu nejen dobře napsané, postavené a prostě vymyšlené, ale, že také působí opravdově.
Velkým neštěstím dnešní internetové svobodné doby je, že každý může de facto dávat kamkoli, co chce, jakékoli informace, jakékoli obrázky. Když pomineme samozřejmě autorská práva, ale i tak, v takovém velkém moři informací prostě obtížně ověříme, co je pravda a co ne. Proto je potřeba být vždy na pozoru, když uvidíte stejnou fotografii člověka na různých stránkách, a ještě s jiným jménem. Indicií proto, že web není opravdový, najdeme určitě více.
focení očí
Ale co tedy s vlastním webem?
Můžete samozřejmě používat i fotografie z foto-banky, ale nedoporučujeme používat fotografie osob, protože by nebylo fér, a právě ani důvěryhodné, pokud byste nebudovali důvěru klienta právě na vlastní osobě, ale na nějaké smyšlené paní, respektive modelce.
Nechceme tím říct, že fotky z foto-banky jsou špatné, ale pokud chcete stavět značku na vás, určitě neváhejte a zaplaťte si fotografování v ateliéru profesionálního fotografa, ať máte kvalitní, a pěkné fotky, které vás budou prezentovat a klienti či čtenáři budou opravdu vědět, s kým mají tu čest.
Projděte si nějaké weby a zamyslete se nad tím, jak na vás působí ty, kde jsou fotky skutečných lidí a ty, kde jsou fotky osob, které už jste viděli na jiných stránkách.
Co si myslíte o těch, kde jsou skuteční lidé?
Jisto jistě na vás takový web bude působit osobnějším dojmem, bude pro vás důvěryhodnější a určitě budete mít větší chuť si právě třeba v takovém e-shopu či v takové firmě objednat služby či produkty.
závislost na internetu
Sečteno a podtrženo!
Na vaše stránky si nechte vytvořit opravdu kvalitní a hlavně gramaticky a stylisticky správné texty, investujte do pěkné a sexy grafiky, ale hlavně se neschovávejte a investujte do fotografií vás samotných, kterými ukážete, že opravdu za nabídkou služeb či produktů stojíte celou svojí osobou, a že existujete!
Investice do kvalitních fotografií se vám vyplatí a jistě brzy vrátí!

Posted in: Nezařazené