Hotel Velký Meder vás zve k termálním pramenům

Zajistěte si rezervaci včas

Možná to znáte z vlastní zkušenosti – o co bývá velký zájem, je velmi rychle rozebráno, anebo rezervováno ve značném předstihu. Týká se to například některého vybraného průmyslového zboží na základě pozitivních zákaznických recenzí, a ze služeb třeba stěhování. Chcete-li se stěhovat o víkendu a v létě, musíte si objednat stěhováky alespoň měsíc předem.

přírodní koupaliště

Podobné to bude i s ubytováním v hotelu Velký Meder. Buďte důslední a bdělí a rezervujte si volná místa včas, alespoň s měsíčním předstihem. Tamní oblast je vyhlášenou rekreační lokalitou, nejen mezi obyvateli Slovenské republiky, ale i mezi zájemci o rekreaci z naší země. Proč je takový zájem o toto prostředí, a proč se turisté nehrnou raději někam k moři?

Podunajská nížina a délka slunečního svitu – v letních měsících je na Jižním Slovensku velmi příjemné klima, ideální na koupání a skutečný relax. Slunce na obloze tu zastihnete častěji, než v jiných oblastech Slovenska, a teplota ovzduší je díky nížinnému charakteru Podunajské nížiny vysloveně prázdninová či dovolenková.

voda v bazénu

Není to daleko – z České republiky je jízda autem jen pár desítek kilometrů za Bratislavu mnohem pohodovější, než dálkové cesty autem či autobusem do Chorvatska nebo do Itálie. Po dálnici jste tu z Prahy za pár hodin. Velký Meder sice nenabízí slanou mořskou vodu, ale je tu zas něco, co u moře nehledejte:

Termální prameny – tím nejsilnějším lákadlem pro tuzemské i zahraniční návštěvníky jsou teplé termální prameny, obohacené o cenné minerály, což je svým způsobem příjemnější a přínosnější, než koupání v moři. Termální voda důkladně prohřívá celé tělo, poskytuje dokonalé uvolnění, můžete si tu dopřát kromě termálního koupaliště s aquaparkem slunění na velmi příjemných a atraktivních travnatých plochách a v blízkém okolí koupaliště je dostatek vysázené zeleně, která tu výrazně zvyšuje množství zdraví prospěšných záporných iontů.