Volný čas strávený ve hře

Když si říkáte, že se nudíte, tak je na čase vymyslet něco, abyste tento pocit neměli. Nuda či stereotyp dokážou pěkně otrávit a demotivovat a pořádná akce vždycky padne vhod.

DSC_0203

Stačí už jen dát dohromady partu přátel, rodinu nebo kolektiv a pustit se do toho. Ptáte se do čeho? No přece zahrát si pořádnou a jedinečnou lasergame.
Tato originální hra se odehrává ve speciálně upraveném prostředí, ve kterém není nouze o zvukové a světelné efekty. Vy budete vybaveni vestami a laserovými pistolemi a akce může začít.

Váš tým bude rozdělený, abyste měli soupeře, případně si můžete zahrát s jinou partou, která se nechce nudit přesně, jako to nechcete ani vy.
Cílem hry je laserovou pistolí zasáhnout soupeře a zbavit jej jeho životů a to je cílem i vašeho soupeře. Takže hra je plná napětí, akce a adrenalinu, a ještě se při tom i zapotíte.

Dokonce můžete vymýšlet různé strategie a vylepšit svoji obratnost a pozornost. Jedině tak dosáhnete těch nejlepších výsledků a stanete se s vaším týmem vítězi. Nejde však pouze o zvítězení, ale hlavně o zábavu, takže se u toho všeho i pořádně zasmějete.

billboard-left(1)

Hra je určena pro dospělé i děti, takže na akci se může vypravit celá rodina, parta přátel nebo kolektiv z práce či ze školy. Proto se lasergame využívá i jako teambuilding či adaptace, aby se lidé mezi sebou lépe poznali a viděli také v neformálním prostředí.

Dokonce můžete celou akci použít jako narozeninový dárek pro děti i dospělé. Nikoho tím nezklamete a ke všemu budete s dárkem originální. Nemusíte tak kupovat něco co zůstane ležet někde v šuplíku.

Nenechte si ujít skvěle strávený čas, na který budete rádi a dlouho vzpomínat a rozebírat každý krok a úspěch, kterého jste ve hře dosáhli. A věřte, že rozhodně bude o čem povídat, protože jde o zážitek, na který nezapomenete.
Nuda už nebude vašim společníkem a můžete si akci zopakovat.